محل تبلیغات شما

با توجه به اینکه داوطلبان نحوه یمطالعه ی هندسه یک را نمی‌دانند همواره از مطالعه ی این مبحث سر باز می‌زنند واقدام به حذف آن می‌کننند. اما باید توجه داشته باشیم که درس هندسه و سؤالات آن بهاندازه ی سؤالات سایر مباحث مانند کاربرد مشتق و یا حد تنوع ندارد. می‌توان هزارانتست از مباحث پایه ای ریاضی مانند کاربرد مشتق طرح کرد که داوطلب را با چالش مواجهکرد اما در هندسه یک اینگونه نمی‌باشد و تنوع سؤالات در این درس بسیار کم می‌باشدبه طوری که با بررسی تست های کنکور به یک الگوریتم تکراری در طرح تست های هندسهخواهید رسید.

مبحثهندسه نظام جدید  :

این مبحث خود نیز زیر شاخه هایی داردو قسمت عمده ی آن را فصل یک سال یازدهم تشکیل میدهد و از زیر شاخه های تالس ،تشابه ، ترسیم های هندسی ، اشکال هندسی و روابط مربوط به آن ها و همچنین اجزایفرعی مثلث مانند میانه و عمود منصف و خاصیت هر کدام تشکیل شده است و یهم به ویژهای در سؤالات ریاضی کنکور دارد. از طرفی هندسه به خصوص بخش تشابه در درس فیزیک نیزکاربرد فراوانی دارد و با استفاده از آن داوطلب میتواند سؤالات مربوط به نمودارهایحرکت شناسی را نیز خیلی خیلی کوتاه تر از استفاده از فرمول حل کند.

معرفیکامل پکیج هندسه 1 حرف آخر استاد منتظری :

برای اولین بار در کشور موسسه ی حرفآخر کل مطالب مربوط به هندسه را که در فصل های متعدد ریاضی دبیرستان وجود داردکنار یکئدیگر جمع کرده و در قالب یک پکیج در اختیار دانش آموزان کنکوری قرارمیدهد. مشکل اصلی داوطلبان با هندسه این است که واقعا نمیتوان فصلی که پر از شکلاست را با استفاده از وایت برد و تصاویر ثابت آموزش داد که این مشکل نیز در حرفآخر حل شده است و کل مطالب هندسه فقط با تصویر و انیمیشن تدریس میشود که باعثیادگیری آسان و درک شهودی برروی مطالب خواهد شد.

در ادامه می توانید پکیجکامل حرف آخر رشته تجربی نظام جدید ، که از تخفیف های ویژه ای بهره مند هستندهم مشاهده بفرمایید

-1ویژگی تدریس استاد منتظری در پکیج هندسه یک نظامقدیم حرف آخر :

در پکیج هندسه 1 حرف آخر دیگر با ویاتبرد و ماژیک و حفظ کردن کاملا خداحافظی شده است. کسی که از این پکیج استفاده میکندوارد دنیای جدیدی از آموزش میشود که در آن با آموزش شهودی و تصویری و حذف فرمول هاآشنا میشود. بله درست شنیدید در پکیج هندسه 1 نظام جدید  حرف آخر حتی از فرمول هم خبری نیست بلکه بااستفاده از الگوهای ابداعی حرف آخر شما میتوانید کلیه ی مطالب را بدون فرمول و بدونحفظ کردن یاد بگیرید.

-2هندسه یک حرف آخر شامل چه مباحثی است؟

در پکیج هندسه یک حرف آخر مطالب زیربه صورت کامل آموزش داده میشود و هر آنچه که برای پاسخ گویی به تست های کنکورهندسه نیاز دارید در اختیار شما قرار میگیرد.

1-     خطوط موازی و مورب ، زاویه و پاره خط ،

2-     تشابه و هم نهشتی دو مثلث و تالس

3-     انواع مثلث و کل اجزای فرعی و اصلی آنها

4-     چند ضلعی هایی که برای کنکور نیاز دارید

5-     مساحت و قضیه ی سینوس و کسینوس

6-     اشکال فضایی و روابط مربوط به آنها

-3پکیج هندسه یک حرف آخر مناسب چه افرادی است؟

اگر فردی هستید که از هندسه بیزاریدیا اگر از روش های قدیمی و خسته کننده ی هندسه زده شده اید و میخواهید کل هندسه رابه شکلی جدید کاملا مفهومی و فقط با استفاده از الگو یاد بگیرید و تست های مربوطبه آن را به خود اختصاص دهید این پکیج تمامی نیاز های شما را در هر سطحی که باشیدبرا ورده کند.

همچنین حرف آخر در راستای عدالت آموزشی، پنج روز با حرف آخر را که یک و نیم میلیون تومان هست را بهصورت رایگان در اختیار دانش آموزان عزیز قرار میدهد.

درحرف آخر چگونه برای پکیج هندسه 1 حرف آخر برنامه ریزی انجام می‌شود؟

بعد از تهیۀ پکییج هندسه نظام قدیمحرف آخر توسط مشاور مربوطه یک سری اطلاعات مربوط به داوطلب گرفته می‌شود و بااستفاده از آن برنامه های زمانی ، حجمی و تلفیقی در اختیار داوطلب قرار داده می‌شوداین برنامه مانند راهنما عمل می‌کند و دقیقا زمان لازم برای اتمام و نحوۀ مطالعه یاین مبحث را در اختیار داوطلب قرار می‌دهد.

پارازیت:

به یاد داشته باشید که در کنکور 97فقط دو درصد داوطلبان به درصد بالای 50 دست یافتند یعنی با کسب درصد 51 در ریاضیجزو 2 درصد داوطلبان اول تجربی خواهید بود این این عمل به سادگی ممکن نیست.

در ادامه می توانید دینو زندگی نظام جدید، که از تخفیف های ویژه ای بهره مند هستند هم مشاهدهبفرمایید

مزایای پکیج هندسه 1 حرف آخر در برابرسایر منابع آموزشی :

منابع را در دو قسمت بررسی میکنیم وتفاوت هندسه ی حرف آخر با آنها را بیان میکنیم.

1-     کتاب :

با مثال اولیه ی خود این مورد را تکمیلکنیم. مبحث دوران را در نظر بگیرید دوران یعنی چرخش و بررسی ویژگی های جدید . آیاواقعا با استفاده از شکل های ثابت کتاب و متن آن میتوان به درکی که لازم است ازاین مبحث داشته باشید برسید ؟ از طرفی با مطالعه ی کتاب فقط باید متن را بخوانید وناچار به حفظ آن هستید و مطلب از حالت مفهومی به حالت حفظی در می‌آید آخرین نکتهدر مورد کتاب های آموزشی این است که کتاب ها فقط روش های تشریحی را تدریس میکند وبه یاد داشته باشید سر جلسه ی کنکور نه مکان برای نوشتن تشریحی را دارید و نه زماننیز شما را یاری میکند.

2-     کلاس و سایر منابع آموزشی :

برای شرکت در یک کلاس یک ساعته باید یکساعت قبل آماده شوید و حداقل نیم ساعت هم در راه برگشت باشید یعنی عملا یرای یکساعت حضور در کلاس سه ساعت از وقت شما گرفته میشود. در مورد سایر منابع آموزشی هممن به شما تضمین میدهم که هیچ منبعی پیدا نخواهید کرد که به اندازه ی حرف آخرهندسه را به صورت کامل و جامع هندسه را تدریس نکرده اند و زمان آموزش و روش هاییکه آموزش داده میشود را در هیچ منبع آموزشی دیگری نمیتوانید پیدا کنید.

چرا پکیج هندسه 1 حرف آخر انتخاب رتبهبرتر هاست ؟

به دو دلیل رتبه برتر ها از پکیج هندسه یحرف آخر استفاده میکنند:

دلیل اول تطابق بینظیر ریاضی حرف آخر باسؤالات کنکور : جالب است بدانید که در سال های 96 و 97 ریاضی حرف آخر با سؤالاتکنکور تطابق 100 درصدی داشت و چند سؤال از کنکور سراسری عددهایشان نیز با سؤالاتحل شده در پکیج ریاضی حرف آخر یکسان بود. یعنی با استفاده از ریاضی حرف آخر هیچسؤالی در کنکور سراسری وجود نخواهد داشت که قبلا آن را ندیده باشید.

دلیل دوم جامع بودن روش ها : تنها موسسهدر ایران که ریاضی را به وسیله ی الگو سازی تدریس میکند و اصلا از فرمول و تکنیکدر ریاضی حرف آخر استفاده نمیشود و گاها فرمول های خود کتاب درسی هم حذف میشوند .یک مثال ساده الگوی Z در مقاطع مخروطی میباشد که هم برای دایره و هم بیضی کاربرد دارد وکل سؤالات را میتواند حل کند بدون هیچ استثنایی.

در ادامه می توانید رتبهبرتر های حرف آخر را هم مشاهده بفرمایید که امسال هم مثل سال های دیگه توکنکور کولاک کردند.

قسمتی از گفته های رتبه 427 تجربی بهزادخادمی را بشنویم :

حدود یکسالی کار آزاد انجام دادم در رستوران کار کردم، آشپزی کردم، قصابی همانجام دادم.

آقای سلطانی به من گفتند میتونی یکی از محصولات مارو استفاده کنی حتی اگر بدبود من حاضرم از جیب خودم هزینه ای پرداخت کنم که شما ضرر نکنی. منم گفتم ریاضی بهمن بده اگر جواب داد بعد ببینیم چی میشه. آزمون شرکت کردم اولش درصدهامو نگاه کردمهیچ درسی تغییر نکرده بود بجز ریاضی. جالب بود ریاضی من از 17% رسیده بود به 70%.

چرا پکیج هندسه 1 حرف آخر باید تهیه شود؟

منابع زیادی برای آموزش هندسه وجود داردولی چزا هندسه حرف آخر باید انتخاب شود ؟ در پاسخ این سؤال باید گفت که اگر بهدنبال آموزش شیوه ی آموزش جدیدی میباشید که تاکنون آن را تجربه نکردید پکیج هندسهی حرف آخر این امکان را در اختیار شما قرا می‌دهد. با توجه به تطابق ریاضی حرف آخربا سؤالات کنکور ، نتیجه ای که رتبه برتر ها با این پکیج کسب کردند و زمان و روشآموزش در پکیج هندسه 1 حرف آخر همه چیز در اختیار شما قرار میگیرد.

چرا به مدرسه می‌رویم؟

هدف‌گذاری‌های مثبت آغاز سال تحصیلی

رسیدن به تمرکز با چند تمرین ساده

حرف ,آخر ,هندسه ,های ,ی ,پکیج ,حرف آخر ,پکیج هندسه ,هندسه 1 ,استفاده از ,1 حرف ,سایر منابع آموزشی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Akharin sokhan Cherelle's style سالن زیبایی قصر هنر GHASRE HONAR Choose the Best Wholesale NHL Arizona Coyotes Jerseys. nenebappi unopachga همسفران وادی عشق ویژه بلاگ Jo's blog پایگاه تخصصی تناسب اندام و آموزش مطالب روانشناسی