محل تبلیغات شما
اول از همه ، من می خواهم به کودکانی که این مقاله را می خوانند بگویم که آنها بسیار نگران شروع سال جدید هستند همه شما این فرصت را دارید که فکر کنید ، فکر کنید و فکر کنید و سپس . این یکی از مهمترین تصمیمات سال است. در امتحان شرکت کنید یا بعد از کنکور بمانید. از آنجا که می دانم این مقاله را می خوانید ، پر از سوال و تردید هستید. در این مقاله می خواهم به برخی از سوالات مطرح شده توسط بسیاری از شما پاسخ دهم.

آیا کنکور سال دوم برای همه دانش آموزان مناسب است؟

آیا کودکان آزمایشی پس از کنکور به ماندن نیاز دارند؟

چند درصد از کودکان رتبه بندی شده در پشت معادن نمرات بهتری کسب می کنند؟

سرانجام این مقاله را بخوانید تا پاسخ سال را بیابید.

اول از همه ، من می خواهم شما بدانید که درست مانند رتبه بندی کنکور شما شخصی است ، می توان گفت که تصمیم برای ورود مجدد به کنکور کاملا شخصی است. این بدان معناست که تصمیم گیری به شخصیت و موقعیت هر دانش آموز بستگی دارد.
برخی از کودکان گفتند که امیدواریم امسال نیز به کنکور ادامه دهیم. اما وقتی از آنها پرسیدم امسال است؟ 3-4 سال دیگه امتحان می کنید؟ آنها به روشی بد و معنی دار به هم نگاه کردند و گفتند نه!
من می خواهم شما بدانید که اگر پاسخ شما به سوال فوق "نه" است ، پس باید بگویم که شما هنوز هم باید این تصمیم را بیشتر در نظر بگیرید. مهمترین عامل در شرکت در کنکور ، تعیین نکردن تاریخی برای رویاهایتان است!
بنابراین ، آیا ما برای آینده و رویاهای خود برنامه ریزی نمی کنیم؟
باید بگویم که پاسخ این سوال منفی است. این پیشنهاد به این معنی است که اگر دیوانه وار عاشق منطقه خاصی هستید ، آن را محدود نکنید و سعی کنید از آن استفاده کنید.
یک سو تفاهم دیگر این است که کودکانی که سعی در امتحان مجدد کنکور داشتند فکر می کنند ما سال گذشته در مدرسه حضور داشتیم و امسال هر روز وقت داریم که درس بخوانیم اما این تصور اشتباه است من بعداً برای شما توضیح خواهم داد که چرا تعداد افرادی که در کنکور شرکت کرده اند نسبت به سال گذشته بهتر است. شرایط و چالش های دشوارتری وجود دارد.
این مسیر پر از پرسش و پاسخ است و شما باید دائماً از خود بپرسید و صادقانه به خود پاسخ دهید.
برای یکی از دوستان هم سن و سال من ، رفتن به دانشگاه و تفریح ​​در خارج از فضای کنکور دشوار نیست و سپس به فضای کنکور برمی گردم ، اما این نیز در نظر می گیرد که شما از خود دست نکشیدید آرزوی شما ، شما سعی می کنید به هدف خود برسید!

چرا به مدرسه می‌رویم؟

هدف‌گذاری‌های مثبت آغاز سال تحصیلی

رسیدن به تمرکز با چند تمرین ساده

، ,کنکور ,سال ,خواهم ,فکر ,مقاله ,می خواهم ,این مقاله ,بگویم که ,فکر کنید ,مقاله را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

treasunacak CRAZY LIFE ♥ "ТИББИ НИЁГОН" زندگی من my life Franklin's game diaknowewob siotesibti ir-biz sayrisiltee tulowtepin