محل تبلیغات شما

این مقاله توسط میلاد رستمی از رتبه‌های برتر ریاضی در سال‌های گذشته نوشته شده است.

همیشه وقتی می‌خواهم کاری را شروع کنم اول از همه به چگونگی شروع و زمان آن فکر می‌کنم؛ زیرا به تأثیر گذاشتن این دو موضوع روی نتیجه‌ی کارم اعتقاد زیادی دارم.

همه‌ی ما ارزش یک شروع خوب در آغاز سال تحصیلی و تأثیر مثبتی را که می‌تواند بر تمام مراحل درس خواندن داشته باشد می‌دانیم، اما سؤالات اصلی این است:

1- چگونه باید شروع کنیم؟

2- از کجا باید شروع کنیم؟

این‌ها سؤالات متداولی هستند که در این روزها بیش‌تر دانش‌آموزان از مشاوران می‌پرسند.

برای داشتن یک شروع خوب و داشتن نتیجه‌ی مناسب در انتهای سال، بهتر است به برخی نکات توجه کنیم:

- از همین ابتدای مسیر سعی کنیم نقاط قوت و ضعف خود را بشناسیم.

- برای خود یک نقشه‌ی راه سالیانه طراحی کنیم و یک برنامه‌ی کلی مخصوص به خود داشته باشیم.

- یکی از فاکتورهای اصلی برای موفقیت، مدیریت زمان است؛ پس باید ارزش زمان را بدانیم.

- از همین ابتدا بهتر است ثبات در عملکرد خود داشته باشیم؛ زیرا حرکت کردن بدون برنامه‌ریزی نتیجه‌ی مناسبی به دنبال نخواهد داشت.

- تحقق اهداف بزرگ نیازمند تلاش، کوشش و پشتکار است؛ پس باید از همین ابتدای راه با شروعی پرقدرت تمام تلاشمان را برای محقق

کردن اهدافمان بکنیم.

کلید واژه ها:گام اولت را محکم‌تر بردار-موسسه حرف آخر-حرف آخر-کنکور-کنکور94-کنکور95

چرا به مدرسه می‌رویم؟

هدف‌گذاری‌های مثبت آغاز سال تحصیلی

رسیدن به تمرکز با چند تمرین ساده

یک ,نتیجه‌ی ,داشته ,کنیم ,زمان ,همین ,از همین ,همین ابتدای ,خود داشته ,باید شروع ,شروع خوب

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

unsipcountvi ILI helper کار و فناوری دوره متوسطه اول اقتصاد اسلامی تور چین Wallpaper* Riverdale بصیرت bokidzawa Francisca's page اللھم عجل لولیک الفرج