محل تبلیغات شما

کنکور ی جان سلام. سرانجام ، به بخشیرسیدیم که در مورد درصد کنکور صحبت می کنیم و امروز در نهایت به درصد شیمی کنکورخواهیم رسید. مقاله قبلی در مورد درصد فیزیک کنکور همچنین به شما کمک می کند تا ایندوره و عملکرد داوطلبان کنکور را کاملاً بشناسید. در ادامه می توانید از موسسه اجی مجی هم کامل اطلاعات کسب بکنید کهپایه ابتدایی رو به صورت انیمیشن و عالی تدریس کردن.

اما طبق معمول ، من از شما دعوت می کنمبا فیلم زیر شروع کنید ، که یک فیلم مشاوره ای شیمی کنکور است و به شما و همچنینافرادی که کوتاه مدت هستند و به دنبال چالش برانگیزترین فصول شیمی هستند ، توصیههای خوبی به شما ارائه می دهد. نگاه کنکور.

من لیاقت این را دارم که امروز مشاوراصلی موسسه حرف آخر و کنکور برجسته جهان باشم. شیمی کنکور توسط داوطلبان و بالاتریندرصد شیمی کنکور پرداخت می شود. می توانید سوالات خود را از طریق کانال های ارتباطیو همچنین نظرات بپرسید تا بتوانم به آنها پاسخ دهم. در ادامه میتونید معرفی کامل شایان مامندی مشاور رتبه برتر حرف آخررا هم مطالعه بکنید.

درصد متوسط ​​شیمی کنکور در سه سالگذشته

میانگین درصد شیمی کنکور ، مانند سهدوره ادبیات ، عربی و زبان ، در نوسان بود و روند صعودی یا نزولی نداشت. اما در اینجایک نکته بسیار جالب وجود دارد: در سال 1998 ، کمترین میانگین درصد کنکور مربوط بهشیمی بود که 3.3٪ بود.

در سال 1997 ، بعد از شیمی و ریاضیات ،و در سال 1996 ، بعد از فیزیک ، شیمی کمترین درصد متوسط ​​را داشت و تاکنون تخمینزده شده است که امسال ، در کنکور 99 ، میانگین درصد شیمی کنکور است کمتر از 3.3

یعنی اگر طراحان عزیز همین روند را دربالا بردن سطح سوالات شیمی کنکور دنبال کنند ، ادامه بدن ، انشاالله در چند سال آینده، درس شیمی میانگین منفی پیدا خواهد کرد . در ادامه می توانید میانگین درصدهای ادبیات کنکور را هم مشاده بکنیدو اطلاعات دقیق در این موضوع کسب بکنید.

البته ، به نظر من ، مشاور امسال ،کنکور 99 شیمی ، سنگین ترین دوره کنکور بود.

چگونه به سوالات شیمی کنکور توسطداوطلبان پاسخ دهیم

اولین نکته تقریباً 100٪ است که در سال1997 هیچ کس نمی تواند در گروه آزمایش شیمی تدریس کند. شما همچنین می توانید مقالهمیانگین درصد عربی کنکور را مطالعه کنید. در ادامه میتوانید میانگین درصد های فیزیک کنکور را هم مطالعهبکنید.

بعلاوه ، در سال 1997 ، پس از درسهای ریاضیو زبان ، بیشترین تعداد امتناع مربوط به دروس شیمی بود.

با این وجود ، در مورد درصدهای بیشتراز 50 ، در سال 1997 دو موضوع در ریاضیات و شیمی وجود داشت که حداقل درصدی بیشتراز 50 را در این دو موضوع کسب کردند (2٪ از کل شرکت کنندگان).

اما در کنکور 98 ، بعد از ریاضی ، فیزیکو زبان ، بیشترین آمار منفی مربوط به شیمی بود.

اما کمترین افرادی که توانستند بیش از50٪ دوره های خود را بگذرانند بعد از دوره های ریاضی و فیزیک مربوط به دوره شیمیبود. در ادامه میتونید مقاله میانگین درصد های دینیکنکور را هم مشاهده بکنید.

این بخش برای افرادی است که می خواهندرتبه بالاتری داشته باشند. (پارازیت: برای هر دوره ، این تجزیه و تحلیل در چندینسایت قرار داده شده است که با باز کردن لینک ارزشمند مشاور حرف آخر می توانید بهآنها دسترسی پیدا کنید)

اما در این آمار ، مهمترین قسمت از میانگیندرصد شیمی ، رتبه های زیر 1000 کنکور است که بالاترین درصد شیمی پس از دوره های زیستشناسی و فیزیک در سال 1998 است ، که نشان دهنده رقابت شدید در این زمینه است.دوره.

در سال 1997 ، کمترین درصد متوسط ​​بعداز دوره های ادبیات و زبان در درس شیمی بود که به نظر من یکی از دلایل آن بود ، زیراس theالات این دوره بسیار دشوار بود.

فاجعه ای در مطالعه درصد های زبانیکنکور

کنکور ی جان سلام. در مقالات قبلی مندرصد شرع کنکور و سایر دوره های عمومی را در سایت ویرگول برای شما عزیزان بهاشتراک گذاشتم و امروز قصد داریم درصد های زبان کنکور را بررسی کنیم. همه ما میدانیم که در میان کنکور افراد زیادی هستند که دارای مدرک زبان معتبر مانند TOEFL و IELTS وغیره هستند. و یکی از اصلی ترین بهانه های داوطلبان این است که نمی توانند در ایندوره شرکت کنند زیرا کلاس زبان را نگذرانده اند و یا گواهینامه معتبری ندارند. اماامروز ما با بررسی درصد زبان کنکور ، از جمله درصد متوسط ​​زبان کنکور ، بالاتریندرصد زبان ، و بررسی چگونگی پاسخ داوطلبان به سوالات زبان کنکور ، شروع مهمی داشتهایم.

به یاد داشته باشید که برای گرفتن درصدبالا در یک دوره زبان داشتن مدرک لازم نیست و تأکید می کنم که زبان کنکور یکی ازدوره های کوچک کنکور است. او پیدا کرد. بنابراین تا پایان خواندن این مقاله با منباشید و اگر از من حمایت می کنید ، از لایک ها و نظرات شما خوشحال خواهم شد.

درصد متوسط ​​زبانهای کنکور در سه سالگذشته کنکور در سراسر جهان

نکته جالب هنگام بررسی میانگین درصدکنکور زبان ، وضعیت نامطلوب این دوره است. همانطور که در بالا ذکر شد ، سالانه بسیاریاز نامزدهای مشهور به کنکور در سراسر کشور مراجعه می کنند و انتظار می رود میانگیندرصد زبانهای کنکور بسیار بیشتر از این رقم باشد ، اما جالب است بدانید که میانگیندرصد زبانهای کنکور در سه سال دوره ادبیات ، عربی و دین و زندگی کمتر بوده است.

به عبارت دیگر ، دوره زبان کمترین میزانپاسخگویی را در بین دروس عمومی دارد و یکی از دلایل این امر ، آخرین جایگاه زباندر بروشور عمومی و کمبود زمان پاسخگویی و خستگی داوطلبان است. . . با این وجود بهخاطر داشته باشید که زمان پاسخگویی به دوره استاندارد زبان فرا رسیده است ، امانحوه پاسخ داوطلبان صحیح نیست. به عنوان مثال ، در بحث درک مطلب و تست دقیق ،داوطلبان شروع به خواندن متن کامل برای پاسخ دادن می کنند. خوب عزیز ، اگر می خواهیدسه متن از هر کدام حدود 10 خط بخوانید ، می دانید که وقت شما تمام می شود و برایحل این س questionsالات باید از یک سری فنون استفاده کنید.

بررسی نحوه پاسخگویی داوطلبان بهسوالات زبان کنکور

به قسمت مورد علاقه ام رسیدیم. توصیه میکنم نحوه پاسخ دادن به سوالات کنکور را به زبان عربی در این سایت مطالعه کنید. امااین آمار به معنای نحوه پاسخ دادن به سوالات زبان کنکور بهتر از آمار قبلی است کهمی توانید به رقبای خود ارائه دهید. به عنوان مثال ، اگر داوطلب شرکت در کنکور 97هستید و به هیچ زبانی پاسخ نمی دادید ، از 39٪ کل شرکت کنندگان در موقعیت بهتریقرار می گرفتید (اگرچه این کمی پیش پا افتاده است ، اما اکنون خوشحال باشید) اکنونبخاطر داشته باشید که در سال 1998 نیز تعداد افراد منفی را افزایش داد و این آمارتقریباً هر ساله نامطلوب تر می شود .

اما اگر کاندیدایی بودید که در سال های1997 و 1998 فقط به نیمی از سالات پاسخ صحیح می دادید و به بقیه سالات پاسخ نمیدادید ، در 7٪ شرکت کنندگان برتر بودید. در ادامه می توانید مقاله مربوط به میانگین درصد های زبان کنکور را هم مشاهدهبکنید.

توجه داشته باشید که تعداد افرادی کهدوره زبان را در کنکور منفی گذرانده اند بیش از سه دوره عمومی دیگر است و تعدادافرادی که دوره زبان را گذرانده اند بیش از 50 درصد کمتر از سایر دوره های عمومیاست به جز 1997 ، که همان دوره ها در عربی و ادبیات بود.

حتی در کنکور 98 ، حدود 10 درصد ازشرکت کنندگان بیش از 50 درصد امتیاز گرفتند ، اما فقط 7 درصد از دانشجویان نمرهدادند.

نتیجه گیری: همانطور که در مقالات قبلیتوضیح داده شد ، تنها پارامتر تعیین اهمیت درس نه تنها ضریب آن ، بلکه انحراف معیاردر پاسخ است و این مبحث اهمیت زبان را بسیار افزایش داده است.

فاجعه دیگری در پاسخ به سالهای مربوطبه زبان: در سال 1998 ، 48 نفر در شیمی ، 126 نفر در فیزیك و 44 نفر در ریاضیات میتوانند 100 درصد دریافت كنند ، در حالی كه فقط 12 نفر 100 درصد زبان دارند. اینعمق فاجعه را نشان می دهد .

آیا تا به حال متوجه شده اید که وضعیتداوطلب در دوره زبان چقدر بد است؟ اکنون گروهی از دوستان هستند که به فکر کسب رتبهبالاتر هستند ، اما زبان ضعف این دوستان است و آنها فکر می کنند با داشتن درصد کمدر این درس می توان به رتبه خوبی دست یافت. اما او دوست خوب من نیست! در اینجا میانگیندرصد رتبه بندی زبان زیر 1000 است که بسیار مهم است. و به خاطر داشته باشید که برایگرفتن رتبه زیر هزار ، میانگین زبان شما باید در حدود 70٪ باشد.

حالا دوستان دیگری هم هستند که میتوانند بگویند این درصدها مربوط به سالهای گذشته است و ممکن است امسال بسیارمتفاوت باشد! در پاسخ به این بررسی ، من یک توصیه دارم! برای مقایسه تمام آمار فوقکه مربوط به دو یا سه سال پیش است .

مشاهده خواهید کرد که این درصد ها هرساله تقریباً یکسان هستند و تغییر چندانی نمی کنند و تقریباً در سال های بعد نیزهمین مقدار خواهند بود. در مقاله درصد شرعی موقعیتهای اول ، من تحلیلی نیز ارائهداده ام و می توانید آن را به طور کامل بخوانید. در ادامه میتوانید مقاله میانگین درصد های عربی کنکور را مطالعه بکنید.

چرا به مدرسه می‌رویم؟

هدف‌گذاری‌های مثبت آغاز سال تحصیلی

رسیدن به تمرکز با چند تمرین ساده

، ,کنکور ,درصد ,زبان ,دوره ,  ,میانگین درصد ,در سال ,کنکور را ,شیمی کنکور ,می توانید ,خاطر داشته باشید ,درصد زبانهای کنکور

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

استخدام ساوه | سایت استخدام ساوه |ساوه سینما178 پزشکی- متخصص ارتوپدی و فوق تخصص جراحی زانو franininin clintelrecisp داستان زندگی هر آنچه میخواهید به رایگان دریافت کنید سرزمین روشن کارتون و انیمه computer work کاردرارتفاع وایمنی درارتفاع