محل تبلیغات شما

ترجمهمتن دروس عربی نهم

در مقاله قبلی‌،معنای درس دوم عربی نهم و سایر دروس تا فصل 5 را بررسی کردیم.در این مقاله‌، قصد داریم به معنی درس نهم عربی و 4 درس باقیمانده بپردازیم. توصیهای که ما در این زمینه به شما داریم این است که در طول تدریس آن درس‌، واژگان تمامدروس را یاد بگیرید و تعلل نکنید. زیرا اگر این کار را انجام دهید‌، کلمات جمع ‌می‌شوندو رسیدن به آنها برای شما بسیار دشوار است.

سعی کنید معنیهمه دروس‌، خصوصاً معنای درس نهم عربی نهم را بیاموزید‌، زیرا در سال‌های بعد بهآنها نیاز خواهید داشت.

اکنون وقت آناست که به معنی درس نهم عربی نهم و به طور کلی معنای نیمه دوم کتاب عربی نهمبپردازیم.

درس 6

سال تحصیلی جدیدآغاز شد و دانش آموزان روستا به مدرسه رفتند. این روستا کوچک و زیبا بود. معلموارد کلاس چهارم شد. کلاس شلوغ بود. معلم به پسران گفت: "به سمت راست بنشین".او به دختران گفت: "در سمت چپ بنشینید."

او دانش آموز مردودشده ای به نام سارا را دید. سارا سال گذشته با او درس داشت و مردود شد. بنابرایناو ناراحت شد و به دیدار پرونده خود رفت تا از اوضاع گذشته خود مطلع شود.

در پرونده سالاول: او واقعاً دانش آموز خوبی است. شما تکالیفش را خوب نوشتید. او فعال و باهوشاست.

در مورد سالدوم: او واقعاً دانش آموز خوبی است. اما غم انگیز است. مادرش در بیمارستان بستریاست.

در مورد سالسوم: امسال مادرش را از دست داد. او بسیار غمگین است.

در مورد سالچهارم: او مدرسه را رها کرد و مدرسه را دوست ندارد و در کلاس می خوابد.

در ادامه می توانید برنامههزار ساعته حرف آخر را هم مشاهده کنید که در عرض 4 ماه پرونده تمام درس های خودتان را ببندید و تاکنکور 7 بار مرور کنید.

خانم معلم خودرا مقصر دانست و نحوه تدریس خود را تغییر داد.

پس از مدتی‌، بهمناسبت تولد خانم معلم‌، دانش آموزان هدایایی را برای او آوردند. و سارا در یکقطعه رومه برای استادش هدیه آورد. هدیه یک لیوان عطر مادرش بود. کمی عطر در آنبود.

دانش آموزان خندیدند.بنابراین معلم به پسران گفت: "نخندید." او به دختران گفت: "نخندید."معلم با آن عطر خودش را معطر کرد.

سارا نزد استادشآمد و گفت: "بوی مادر من را می دهی".

معلم سارا راتشویق کرد. بنابراین او یک دانش آموز نمونه شد و چند سال بعد نامه ای از سارا دریافتکرد که در آن نوشت: "تو بهترین معلمی هستی که در زندگی ام دیده ام. تو سرنوشتمن را تغییر دادی." من اکنون پزشک هستم.

همچنین حرف آخر در راستای عدالت آموزشی، پنجروز با حرف آخر را که یک و نیم میلیون تومان هست را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزانعزیز قرار میدهد.

و بعد از مدتی‌،معلم نامه دیگری از دکتر سارا دریافت کرد که از او خواسته بود در عروسی اش شرکتکند و در جای عروس بنشیند.

وقتی معلمش درمهمانی عروسی اش حضور داشت ؛ سارا گفت: "خانم متشکرم. تو زندگی من را تغییردادی."

بنابراین معلمبه او گفت: "نه‌، دخترم!" تو زندگی من را تغییر دادی. "بنابراین منمی دانم که چگونه تدریس کنم."

در ادامه میتوانید فروشگاه حرف آخر، که از تخفیفهای ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

کنز الحکمه

1.     زیادبه نماز‌، روزه و حج آنها نگاه نکنید‌، اما به صداقت و امانت آنها نگاه کنید.

2.     صبورباشید‌، زیرا صبر نشانه ایمان است. مثل سر در بدن.

3.     بهآنچه گفته شد نگاه نکنید ؛ نه اینکه توجه کنید چه کسی گفته است.

4.     فقرمانند جهل و میراثی مانند ادبیات وجود ندارد.

5.     هرکسخشم خود را از دیگران دفع کند خداوند عذابش را از او دور ‌می‌کند.

ترجمهمتن درس 7

ادیسون هفت سالهبود که خانواده اش هزینه تحصیل او را متوقف کردند. بنابراین مدیر او را از مدرسه بیرونکرد و در مورد او گفت: "او واقعاً یک دانش آموز نادان است."

بنابراین او میوهرا فروخت. اما او از این درس صرف نظر نکرد. در عوض‌، او با کمک مادرش تحصیل کرد.او کمک زیادی به او کرد. ادیسون به دلیل یک حادثه یا بیماری که در کودکی متحمل شد.او ناشنوا بود.

ادیسون عاشق شیمیبود. بنابراین او یک آزمایشگاه کوچک در خانه خود ساخت. و پس از مدتی توانست برخیمواد شیمیایی و ابزار علمی را خریداری کند.

برای خواندن ادامهترجمه این درس لینککنید.

چرا به مدرسه می‌رویم؟

هدف‌گذاری‌های مثبت آغاز سال تحصیلی

رسیدن به تمرکز با چند تمرین ساده

درس ,دانش ,نهم ,معلم ,بنابراین ,سارا ,عربی نهم ,دانش آموز ,که در ,من را ,در مورد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عشق وینکس سایبان , سایبان برقی , سایبان برقی مغازه , سایبان مغازه waigasmalen موسسه علمی - تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل نهالستان # فروش نهال# fodotare William's receptions morpairewhirl fekray pariiishon khodam قیچی حرفه ای